Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Тарасенкова, Богатирьова, Коломієць) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник з алгебри за новою програмою для 7-го класу 2015 рік, автори: Н.А. Тарасенкова, І.М. Богатирьова, О.М. Коломієць

Книга Алгебра для учнів 7 класу, написана авторами Тарасенковою, Богатирьовою та Коломійцем, є незамінним джерелом знань для вивчення алгебри. Книга складається з 10 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 7 класі.

У книзі викладено теоретичний матеріал з алгебри, який пояснюється на прикладах і вправах. Кожен розділ містить відповідні теоретичні відомості, які доповнюються багатьма прикладами та вправами для закріплення знань. Книга містить багато графічних зображень, які допомагають учням краще зрозуміти матеріал.

Книга Алгебра для 7 класу містить такі теми, як: числові вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь, пропорції та відсотки, графіки функцій, трикутники та їх властивості, прямі та кути, площі та об’єми, статистика та ймовірність.

Книга Алгебра для 7 класу є дуже корисною для учнів, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням краще зрозуміти матеріал, закріпити знання та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Книга містить багато вправ та прикладів, які допоможуть учням розвивати логічне мислення та математичні навички.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *