Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Бевз) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник на урок алгебри для 7-х класів за новою програмою, автори: Бевз Г.П., Бевз В.Г. 2015 рік

Книга “Алгебра” для 7 класу, написана автором Бевз, є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Книга складається з 10 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 7 класі.

У книзі викладено теоретичний матеріал, який доповнюється багатьма прикладами та вправами. Кожен розділ починається з короткого вступу, де автор пояснює, що саме буде вивчатися в даному розділі. Далі йде теоретичний матеріал, який пояснюється на прикладах. Після теорії учні можуть перевірити свої знання, виконавши вправи, які розміщені в кінці кожного розділу.

Книга “Алгебра” для 7 класу містить в собі такі теми, як: числові вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь, функції, графіки функцій, пропорції та відсотки, квадратні рівняння та інше. Кожна тема вивчається детально та зрозуміло, що дозволяє учням з легкістю засвоїти матеріал.

Книга “Алгебра” для 7 класу є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти складні математичні концепції та засвоїти необхідні знання для подальшого вивчення алгебри в майбутньому. Книга містить багато вправ та прикладів, що дозволяє учням практикуватися та закріплювати знання.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *