Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра 7 (Бевз) клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 7 класу, автори: Бевз Григорій і Бевз Валентина. Підручник виданий в 2007 році

Книга Алгебра 7 автора Бевз – це незамінний посібник для учнів 7 класу, які вивчають алгебру. Книга складається з 12 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 7 класі.

У книзі ви знайдете чіткі та зрозумілі пояснення матеріалу, багато прикладів та вправ, які допоможуть зрозуміти та закріпити знання. Кожен розділ починається з короткого вступу, де автор пояснює, що саме буде вивчатися в даному розділі та які знання потрібні для його засвоєння.

У книзі ви знайдете такі теми, як: числові вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь, пропорції та відсотки, графіки функцій, трикутники та їх властивості, теорема Піфагора та багато іншого.

Книга містить багато ілюстрацій та схем, що допоможуть зрозуміти складні матеріали. Крім того, в кінці кожного розділу є тестові завдання, які допоможуть перевірити знання та підготуватися до контрольних робіт.

Книга Алгебра 7 автора Бевз – це незамінний посібник для учнів, які хочуть зрозуміти та засвоїти матеріал з алгебри. Вона допоможе підготуватися до уроків, контрольних робіт та іспитів, а також розвинути логічне мислення та математичні здібності.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *