Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мальований, Бойко, Литвиненко) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 7 класу, автори Мальований Ю.І., Бойко Г.М., Литвиненко Г.М., Нова програма 2015 року

Книга Алгебра авторів Мальованого, Бойка та Литвиненка призначена для учнів 7 класу. Вона є частиною навчальної програми з математики та містить в собі теоретичний матеріал та практичні завдання з алгебри.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі розглядається поняття числа та його властивості, а також операції з числами. Далі у книзі детально розглядаються поняття алгебраїчних виразів, їх складання та спрощення. У наступних розділах учні зможуть ознайомитися з поняттями лінійних рівнянь, систем рівнянь, графіків функцій та їх властивостей.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Крім того, у книзі є корисні поради та рекомендації для учнів, які допоможуть їм підвищити свій рівень знань та навичок у математиці.

Загальний обсяг книги становить 200 сторінок, що робить її зручною та легкою для використання. Книга “Алгебра” авторів Мальованого, Бойка та Литвиненка є незамінним джерелом знань та навичок для учнів 7 класу, які вивчають математику.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *