Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Кравчук, Янченко) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 7 класу, автори: Кравчук, Підручна, Янченко. Підручник виданий в 2007 році

Книга “”Алгебра”” авторів Кравчук та Янченко призначена для учнів 7 класу. Вона містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення алгебри на цьому рівні. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі.

У першому розділі учні ознайомляться з основними поняттями алгебри, такими як числа, знаки операцій, вирази та рівняння. Далі в книзі розглядаються теми, такі як робота з додаванням, відніманням, множенням та діленням чисел, виконання операцій з дужками, розв’язування рівнянь та нерівностей.

Крім того, у книзі є розділи, присвячені роботі з дробами, відсотками та пропорціями. Учні також дізнаються про графіки та функції, а також про розв’язування систем рівнянь.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, в кінці кожного розділу є тестові завдання, які допоможуть перевірити рівень засвоєння матеріалу.

Загальний обсяг книги складає 200 сторінок. Вона має зручний формат та зрозумілий стиль написання, що робить її доступною для усіх учнів. Книга “”Алгебра”” авторів Кравчук та Янченко є незамінним джерелом знань для учнів 7 класу та допоможе їм успішно вивчити алгебру.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *