Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Кравчук, Підручна, Янченко) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронна версія підручника з алгебри. Нова програма. Онлайн книга для 7 класу, автори: Василь Кравчук, Марія Підручна та Галина Янченко, 2015 рік

Книга “”Алгебра”” авторів Кравчук, Підручна та Янченко призначена для учнів 7 класу. Вона є частиною навчальної програми з математики та містить в собі теоретичний матеріал та вправи з алгебри.

Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Починаючи з основних понять алгебри, таких як числа та операції з ними, книга поступово переходить до складніших тем, таких як рівняння, нерівності, функції та графіки.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття та правила, а також вправи, які допомагають закріпити знання та навички. Вправи поділені на рівні складності, що дозволяє учням починати з простіших завдань та поступово переходити до складніших.

Книга містить багато прикладів та ілюстрацій, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, вона містить корисні поради та підказки, які допомагають учням зрозуміти, як правильно розв’язувати завдання.

Усі матеріали в книзі “”Алгебра”” авторів Кравчук, Підручна та Янченко представлені зрозуміло та доступно для учнів 7 класу. Ця книга є незамінним джерелом знань та навичок для всіх, хто вивчає алгебру.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *