Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Істер) 7 клас 2015

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Підручник з алгебри по новій програмі для 7-го класу, автор Істер О.С. 2015 рік

Книга “Алгебра” автора Істер призначена для учнів 7 класу і містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення алгебри на цьому рівні. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Починаючи з основних понять алгебри, таких як числа, знаки операцій, вирази та рівняння, книга поступово переходить до складніших тем, таких як функції, графіки, пропорції та відсотки.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття теми, а також багато прикладів і вправ, які допоможуть учням закріпити свої знання та навички. Книга також містить багато ілюстрацій та схем, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал.

Книга “Алгебра” автора Істер є дуже корисною для учнів 7 класу, які вивчають алгебру. Вона містить весь необхідний матеріал для успішного вивчення цієї предметної області, а також багато вправ та прикладів, які допоможуть учням закріпити свої знання та навички. Книга є добре структурованою та легко зрозумілою, що робить її ідеальним джерелом для вивчення алгебри в 7 класі.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *