Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк, Полонський, Якір) 7 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник по новій програмі на урок алгебри для 7-х класів, автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. 2015 і 2020 рік

Книга Алгебра авторів Мерзляка, Полонського та Якіра призначена для учнів 7 класу. Вона складається з 2-х частин, кожна з яких містить 10 тем. Книга розрахована на 2 роки навчання.

У першій частині книги учні ознайомляться з основними поняттями алгебри, такими як числові вирази, змінні, степені, корені, раціональні числа та інші. Також вивчається розв’язування рівнянь та нерівностей, а також систем рівнянь.

У другій частині книги учні продовжують вивчати алгебру, але вже на більш високому рівні. Вони дізнаються про функції, графіки функцій, арифметичні та геометричні прогресії, біном Ньютона та інші складні поняття.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал. Також вона містить контрольні роботи, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до оцінювання.

Книга Алгебра авторів Мерзляка, Полонського та Якіра є важливим джерелом знань для учнів 7 класу, які вивчають алгебру. Вона допоможе їм зрозуміти складні поняття та підготуватися до оцінювання.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *