Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Прокопенко) 8 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 8 класу, автори: Н.С. Прокопенко, Ю.О. Захарійченко, Н.Л. Кінащук. Підручник виданий в 2021 році

Книга Алгебра автора Прокопенко призначена для учнів 8 класу та містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення алгебри на цьому рівні. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі розглядається поняття алгебричних виразів та їх складання. Далі учні вивчають правила дій з алгебраїчними виразами, розв’язування рівнянь та нерівностей, а також систем рівнянь.

У наступних розділах детально розглядаються поняття функції та її графік, лінійні функції, квадратні та інші види функцій. Також учні вивчають поняття пропорційності та відсотків.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням закріпити знання та навички. Крім того, у книзі є контрольні роботи, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до оцінювання.

Загальний обсяг книги складає 200 сторінок, що робить її зручною для використання в класі та вдома. Книга Алгебра автора Прокопенко є незамінним джерелом знань для учнів 8 класу та допоможе їм успішно вивчити алгебру.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *