Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк) 8 клас Поглиблене вивчення 2008

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 8 класу, автори: Мерзляк, Полонський, Якір. Підручник з поглибленним вивченням виданий в 2008 році

Книга Алгебра автора Мерзляка призначена для учнів 8 класу, які вивчають алгебру в поглибленому варіанті. Книга складається з 11 розділів, які охоплюють основні теми алгебри, такі як арифметичні дії зі змінними, рівняння та нерівності, функції, графіки, системи рівнянь та нерівностей, тригонометрія та інші.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням зрозуміти матеріал та закріпити знання. Кожен розділ починається з теоретичного матеріалу, який пояснює основні поняття та правила. Після цього слідують приклади, які допоможуть учням зрозуміти, як застосовувати ці правила на практиці. На кінець кожного розділу є вправи, які допоможуть учням закріпити знання та підготуватися до контрольних робіт.

Книга Алгебра автора Мерзляка є дуже корисною для учнів, які вивчають алгебру в поглибленому варіанті. Вона допоможе учням зрозуміти складні математичні поняття та закріпити знання. Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Книга Алгебра автора Мерзляка є незамінним джерелом знань для учнів 8 класу, які вивчають алгебру в поглибленому варіанті.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *