Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Кравчук) 8 клас 2016

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник з алгебри за новою програмою для 8 класу, автори: В. Кравчук, М. Підручна, Г. Янченко. Книга 2016 року видання.

Книга Алгебра автора Кравчука призначена для учнів 8 класу і містить в собі весь необхідний матеріал з алгебри для цього рівня навчання. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі розглядається поняття числа та операції з ними, в другому – алгебраїчні вирази та їх скорочення. Третій розділ присвячений розв’язуванню рівнянь та нерівностей, а четвертий – системам рівнянь. У п’ятому розділі розглядається поняття функції та її графіків, а в шостому – лінійні функції та їх властивості.

Сьомий розділ присвячений квадратним рівнянням та їх розв’язуванню, восьмий – тригонометричним функціям та їх властивостям. Дев’ятий розділ містить матеріал про пропорції та відсотки, а десятий – про геометричні фігури та їх властивості.

Одинадцятий розділ присвячений розв’язуванню задач на алгебраїчні моделі, а останній – повторенню та систематизації вивченого матеріалу.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал та закріпити знання. Також в книзі є корисні таблиці та формули, які допоможуть учням швидко знайти необхідну інформацію.

Загальний обсяг книги складає 240 сторінок, що робить її достатньою для повного вивчення алгебри в 8 класі. Книга “”Алгебра”” автора Кравчука є незамінним джерелом знань для учнів та вчителів, які викладають алгебру в 8 класі.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *