Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Кравчук, Підручна, Янченко) 8 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 8 класу, автори: Кравчук, Підручна, Янченко. Підручник виданий в 2008 році

Книга “”Алгебра”” авторів Кравчук, Підручна та Янченко призначена для учнів 8 класу. Вона є частиною навчальної програми з математики та містить в собі теоретичний матеріал та практичні завдання з алгебри.

Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Починаючи з основних понять алгебри, таких як числа та операції з ними, книга поступово переходить до складніших тем, таких як рівняння, нерівності, системи рівнянь та інші.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття та правила, а також багато практичних завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання та навички. Завдання різного рівня складності дозволяють кожному учневі знайти відповідний рівень виклику та розвитку.

Книга “”Алгебра”” авторів Кравчук, Підручна та Янченко є важливим джерелом знань для учнів 8 класу, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти основні поняття та правила, а також навчитися застосовувати їх у практичних завданнях. Книга є чудовим доповненням до уроків та допоможе учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *