Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Істер) 8 клас 2008

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 8 класу, автор Істер Олександр. Підручник виданий в 2008 році

Книга “Алгебра” автора Істер призначена для учнів 8 класу та містить в собі вивчення основ алгебри. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі розглядається поняття алгебри, а також операції з числами та виразами. Далі учні вивчають рівняння та нерівності, системи рівнянь та нерівностей, а також графіки лінійних функцій.

У наступних розділах детально розглядаються такі теми, як квадратні рівняння, тригонометрія, пропорції та відсотки, біном Ньютона та інші. Кожен розділ містить велику кількість прикладів та вправ, які допоможуть учням закріпити отримані знання та навички.

Книга має зручну структуру та зрозумілий мовний стиль, що дозволяє учням легко засвоювати матеріал. Крім того, вона містить багато ілюстрацій та схем, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал.

Усі теми, що розглядаються в книзі, є важливими для подальшого вивчення математики та інших наук. Тому книга “Алгебра” автора Істер є необхідною для учнів 8 класу, які бажають успішно вивчати математику та розвивати свої здібності в цій галузі.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *