Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк) 8 клас з поглибленим вивченням математики

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма, 2021 рік. Електронний підручник з алгебри для 8 класу, автори: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір. Книжка з поглибленим вивченням математики.

Книга Алгебра автора Мерзляка для 8 класу з поглибленим вивченням математики є незамінним джерелом знань для школярів. Вона складається з 12 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 8 класі. Кожен розділ містить теоретичний матеріал, приклади та вправи для закріплення знань.

Книга починається з вступного розділу, де розглядається поняття алгебри, а також основні властивості чисел. Далі в книзі розглядаються такі теми, як рівняння та нерівності, системи рівнянь, функції, графіки функцій, пропорції та відсотки, множення та ділення многочленів, факторизація многочленів, квадратні рівняння та інші.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, в книзі є розв’язки вправ, що дозволяє учням перевірити свої відповіді та виправити помилки.

Книга Алгебра автора Мерзляка для 8 класу з поглибленим вивченням математики є незамінним джерелом знань для школярів, які хочуть поглибити свої знання з алгебри та підготуватися до подальшого вивчення математики.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *