Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мальований, Возняк, Литвиненко) 8 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма за 2016 рік. Онлайн підручник з алгебри для 8-х класів, автори: Мальований Ю.І., Возняк Г.М., Литвиненко Г.М.

Книга Алгебра авторів Мальованого, Возняка та Литвиненка призначена для учнів 8 класу, які вивчають алгебру. Книга складається з 12 розділів, які охоплюють основні теми алгебри, такі як арифметичні дії зі змінними, розв’язування рівнянь та нерівностей, функції та їх графіки, системи рівнянь та нерівностей, теорія множин та інше.

Книга написана з урахуванням особливостей вікової категорії читачів, тому вона містить багато прикладів та ілюстрацій, які допомагають зрозуміти матеріал. Кожен розділ починається з короткого вступу, де автори пояснюють, що саме буде вивчатися в даному розділі, а також наводять приклади задач, які можуть зустрітися учням.

Книга містить багато вправ та завдань для самостійної роботи, які допомагають закріпити знання та навички. Крім того, в кінці кожного розділу є тестові завдання, які допомагають перевірити рівень засвоєння матеріалу.

Книга Алгебра авторів Мальованого, Возняка та Литвиненка є чудовим доповненням до підручника з алгебри для учнів 8 класу. Вона допоможе учням краще зрозуміти матеріал та підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *