Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Бевз) 8 клас 2021

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма, 2021 рік. Електронний підручник з алгебри для 8-го класу, автори: Г. П. Бевз, В. Г. Бевз. Книга видана в 2021 році по новій програмі.

Книга “Алгебра” для 8 класу, автором якої є Бевз, є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Книга містить в собі весь необхідний матеріал для успішного вивчення предмету.

У книзі представлені теоретичні матеріали, які допоможуть учням зрозуміти основні поняття алгебри, а також багато прикладів і вправ, які допоможуть закріпити знання. Книга містить багато графічних зображень, що допоможуть учням краще зрозуміти матеріал.

Книга розбита на теми, які відповідають програмі 8 класу. Кожна тема містить в собі теоретичний матеріал, приклади і вправи. Книга містить такі теми, як: “Алгебраїчні вирази”, “Рівняння та нерівності”, “Системи рівнянь”, “Функції”, “Графіки функцій”, “Квадратні рівняння”, “Тригонометрія” та інші.

Книга “Алгебра” для 8 класу є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти основні поняття алгебри, закріпити знання та підготуватися до успішної здачі іспитів. Книга є зручною та легко зрозумілою, що дозволяє учням самостійно вивчати матеріал.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *