Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк) 8 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник по новій програмі з алгебри для 8-х класів, автори: Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С. Книга видана у 2021 році

Книга Алгебра автора Мерзляка для 8 класу – це незамінний посібник для учнів, які вивчають алгебру. Книга складається з 11 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 8 класі.

У книзі викладено теоретичний матеріал, який доповнюється багатьма прикладами та вправами. Кожен розділ починається з короткого вступу, де автор пояснює, що саме буде вивчатися в даному розділі. Далі йде теоретичний матеріал, який пояснюється на прикладах.

Книга містить багато вправ, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Вправи поділені на кілька рівнів складності, що дозволяє кожному учневі знайти відповідний рівень вправ для себе.

Крім того, книга містить контрольні роботи, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до залікових та державних іспитів.

Загальний обсяг книги складає близько 400 сторінок, що дозволяє детально розглянути всі теми алгебри, що вивчаються в 8 класі.

Отже, книга Алгебра автора Мерзляка для 8 класу – це незамінний посібник для учнів, який допоможе їм зрозуміти теоретичний матеріал та закріпити отримані знання в різних вправах та контрольних роботах.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *