Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра Збірник задач (Мерзляк) 9 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Збірник задач і контрольних робіт з алгебри для 9 класу, автор Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Рабінович Ю. М. Якір. Збірник виданий в 2009 році.

Книга Алгебра. Збірник задач авторства Мерзляка призначена для учнів 9 класу, які вивчають алгебру. Збірник містить більше 1000 задач, які охоплюють всі теми програми з алгебри для 9 класу.

Книга розпочинається вступним словом, де автор пояснює, як користуватися збірником та надає корисні поради щодо розв’язування задач. Далі книга поділена на розділи, кожен з яких присвячений окремій темі. Наприклад, перший розділ присвячений алгебраїчним виразам та їх скороченню, другий – рівнянням та нерівностям, третій – системам рівнянь та нерівностей, четвертий – функціям та графікам функцій, п’ятий – тригонометрії та тригонометричним функціям.

Кожен розділ починається теоретичним вступом, де автор пояснює основні поняття та правила, які потрібні для розв’язування задач даної теми. Після теоретичного вступу слідують задачі різного рівня складності, які допоможуть учням закріпити отримані знання та навички.

Кожна задача супроводжується детальним розв’язанням, яке допоможе учням зрозуміти, як потрібно розв’язувати подібні задачі. Крім того, в кінці книги є додаткові матеріали, такі як таблиці формул та приклади розв’язування задач з використанням графічного методу.

Загалом, книга Алгебра. Збірник задач авторства Мерзляка є незамінним джерелом для учнів 9 класу, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням закріпити отримані знання та навички, а також підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Скоро появится учебник

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *