Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк) 9 клас 2017 Поглиблене

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Онлайн підручник з поглибленим вивченням математики для 9 класу з алгебри, автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. Нова програма 2017.

Книга Алгебра автора Мерзляка для 9 класу є поглибленою версією підручника з алгебри. Вона призначена для учнів, які вже мають базові знання з алгебри та готові до більш складних завдань.

Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Починаючи з розділу Квадратні рівняння, учні зможуть поглибити свої знання з алгебри та вивчити нові теми, такі як Квадратні тричлени, Системи рівнянь, Раціональні вирази та інші.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття та правила, а також велику кількість прикладів та вправ, які допоможуть учням закріпити свої знання та навички.

Книга містить також контрольні роботи та завдання для самоперевірки, що дозволяє учням перевірити свій рівень знань та підготуватися до іспитів.

Автор книги, Мерзляк, є відомим вченим та педагогом, який має багаторічний досвід роботи з учнями. Він зробив все можливе, щоб книга була зрозумілою та доступною для учнів, а також містила всі необхідні знання для успішного вивчення алгебри.

Отже, книга Алгебра автора Мерзляка для 9 класу є ідеальним доповненням до базового підручника з алгебри та допоможе учням поглибити свої знання та навички в цій складній науці.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *