Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Бевз) 9 клас 2009

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Книга “Алгебра” авторства Бевза призначена для учнів 9 класу та містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення алгебри. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі розглядається тема “Алгебраїчні вирази”, де учні ознайомлюються з основними поняттями алгебричних виразів та вчаться виконувати операції з ними. У наступних розділах розглядаються теми, такі як “Лінійні рівняння”, “Квадратні рівняння”, “Системи рівнянь”, “Нерівності”, “Функції”, “Графіки функцій”, “Послідовності та прогресії”, “Тригонометрія”, “Елементи комбінаторики та ймовірності”, “Елементи геометрії”.

Кожен розділ містить в собі теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття та правила, а також вправи для закріплення знань. Вправи поділені на рівні складності, що дозволяє учням поступово підвищувати свій рівень знань та навичок.

Книга містить багато прикладів та ілюстрацій, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал. Також в кінці книги є додаткові матеріали, такі як таблиці формул та геометричні фігури, що допомагають учням швидко знайти необхідну інформацію.

Усі матеріали книги “Алгебра” відповідають державному стандарту та допоможуть учням успішно вивчити алгебру та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *