Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк) 9 клас 2017

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 9-х класів, автори: Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. Книга за 2017 рік по новій програмі.

Книга Алгебра автора Мерзляка для 9 класу – це незамінний посібник для учнів, які вивчають алгебру. Книга складається з 11 розділів, які охоплюють всі теми, необхідні для успішного вивчення алгебри в 9 класі.

У кожному розділі автор пояснює теоретичний матеріал, наводить приклади та вправи для закріплення знань. Книга містить багато графічних зображень, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал.

Окрему увагу автор приділяє розв’язанню задач, які допомагають учням зрозуміти, як застосовувати отримані знання на практиці.

Книга Алгебра автора Мерзляка для 9 класу є дуже зручною для використання в класі та вдома. Вона містить велику кількість вправ та завдань, які допоможуть учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Загальний обсяг книги становить 400 сторінок, що дозволяє детально розглянути всі теми, необхідні для вивчення алгебри в 9 класі.

Отже, книга Алгебра автора Мерзляка для 9 класу – це незамінний посібник для учнів, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням краще зрозуміти теоретичний матеріал та підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *