Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мальований, Литвиненко, Возняк) 9 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Книга Алгебра авторів Мальованого, Литвиненка та Возняка призначена для учнів 9 класу, які вивчають алгебру. Ця книга є частиною серії підручників з математики, які розроблені згідно з новою програмою для загальноосвітніх навчальних закладів.

Книга містить теоретичний матеріал та багато прикладів, які допоможуть учням зрозуміти основні поняття алгебри. У книзі розглядаються такі теми, як алгебраїчні вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь, функції та їх графіки, тригонометрія та інші.

Кожен розділ книги починається з короткого вступу, де автори пояснюють, що саме буде розглянуто в даному розділі. Після цього наводяться теоретичні відомості та приклади, які допоможуть учням зрозуміти матеріал. Кожен розділ закінчується вправами, які допоможуть учням закріпити отримані знання.

Книга Алгебра містить багато ілюстрацій та графіків, які допоможуть учням зрозуміти матеріал. Крім того, в книзі є таблиці та формули, які учні можуть використовувати під час виконання вправ.

Усі матеріали в книзі “”Алгебра”” написані зрозуміло та доступно для учнів 9 класу. Ця книга є незамінним джерелом знань для тих, хто вивчає алгебру та хоче зрозуміти її основи.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *