Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Істер) 9 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма 2017 рік. Онлайн підручник на урок алгебри для 9 класу, автор Істер О. С. Можливий перегляд з телефону.

Книга “Алгебра” автора Істер призначена для учнів 9 класу та містить в собі весь необхідний матеріал з алгебри для цього рівня навчання. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі.

У першому розділі розглядається теорія множин, в якому учні знайомляться з основними поняттями та властивостями множин. Далі, у другому розділі, розглядається теорія чисел, де учні вивчають основні властивості чисел та операції з ними.

У наступних розділах книги розглядаються такі теми, як: алгебраїчні вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь та нерівностей, функції та їх графіки, тригонометрія, геометрія та вектори.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, приклади та вправи для закріплення знань. У кінці книги є додаткові завдання для більш глибокого вивчення матеріалу.

Книга “Алгебра” автора Істер є добре структурованою та зрозумілою для учнів 9 класу. Вона допоможе учням засвоїти основні поняття та властивості алгебри, а також розвинути навички розв’язування різних математичних задач.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *