Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра з поглибленим вивченням (Мерзляк) 10 клас 2018

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри (поглбилене вивчення) для 10 класу, автори: Мерзляк А. Г.,Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С. Нова програма, 2018 рік.

Книга Алгебра з поглибленим вивченням автора Мерзляка призначена для учнів 10 класу, які вивчають алгебру. Книга містить теоретичний матеріал та багато практичних завдань, які допоможуть учням зрозуміти та засвоїти матеріал.

У книзі розглядаються такі теми, як алгебраїчні вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь та нерівностей, функції та їх властивості, графіки функцій, тригонометрія, логарифми та експоненти, комбінаторика та ймовірність.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням зрозуміти матеріал та засвоїти його. Крім того, книга містить розв’язання більшості вправ, що дозволяє учням перевірити свої відповіді та виправити помилки.

Автор книги, Мерзляк, є відомим вченим та педагогом, який має багатий досвід викладання математики. Він написав цю книгу з метою допомогти учням зрозуміти складний матеріал та засвоїти його.

Усі учні, які вивчають алгебру в 10 класі, зможуть знайти в цій книзі корисний матеріал та вправи, які допоможуть їм підготуватися до занять та контрольних робіт. Книга Алгебра з поглибленим вивченням автора Мерзляка є незамінним джерелом знань для учнів та вчителів.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *