Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебр (Бевз, Владімірова) 10 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронна книга на урок Алгебра і початки аналізу. Профільний рівень. Підручник для 10 класу виданий в 2018 році по новій програмі.

Книга “Алгебр” для 10 класу, написана авторами Бевз та Владімірова, є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Книга складається з 12 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, що вивчаються в 10 класі.

У книзі ви знайдете відповіді на всі питання, які виникають під час вивчення алгебри. Автори пояснюють складні математичні терміни простими словами, що допомагає учням зрозуміти матеріал. Книга містить багато прикладів та вправ, які допомагають закріпити знання та розвинути навички розв’язування математичних задач.

Книга “Алгебр” для 10 класу містить такі теми, як: рівняння та нерівності, системи рівнянь, функції, графіки функцій, тригонометрія, логарифми, експоненти, числові послідовності та інші.

Книга має зручний формат та зрозумілу структуру, що дозволяє учням швидко знайти необхідний матеріал. Крім того, книга містить корисні поради та рекомендації, які допоможуть учням підвищити свій рівень знань та покращити результати на уроках.

Усі учні, які вивчають алгебру в 10 класі, зможуть знайти в книзі “Алгебр” все необхідне для успішного вивчення матеріалу та підготовки до контрольних робіт та іспитів. Книга є незамінним джерелом знань для школярів та вчителів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *