Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Істер, Єргіна) 10 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник з алгебри для 10 класу, автори: Істер О., Єргіна О. Книжка видана по новій програмі в 2018 році.

Книга “Алгебра” автора Істер Єргіна призначена для учнів 10 класу та містить в собі важливі математичні знання, які необхідні для подальшого вивчення алгебри. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких присвячений певній темі.

У першому розділі автор розглядає основні поняття алгебри, такі як числові вирази, змінні та їх значення, а також операції з числами. Далі у книзі розглядаються різні види рівнянь та нерівностей, а також методи їх розв’язування.

У наступних розділах автор детально розглядає поняття функції та її графіків, а також методи їх побудови. Крім того, у книзі є розділи, присвячені різним видам геометричних фігур та їх властивостям, а також тригонометрії та її застосуванням у розв’язуванні задач.

Книга містить багато прикладів та вправ, які допоможуть учням краще зрозуміти матеріал та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Крім того, у книзі є корисні поради та рекомендації щодо підготовки до уроків та виконання домашніх завдань.

Загалом, книга “Алгебра” автора Істер Єргіна є важливим джерелом знань для учнів 10 класу та допоможе їм краще зрозуміти складні математичні концепції та підготуватися до успішного вивчення алгебри.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *