Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра академічний рівень (Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якiр) 10 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з алгебри для 10 класу (академічний рівень). Автори: Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якiр 2010 рік.

Книга “Алгебра (8 клас)” Істер – це незамінний посібник для учнів середньої школи, які вивчають алгебру на 8 класі. Авторка книги, Істер, вдало поєднала теорію з практикою, що дозволяє учням зрозуміти матеріал і застосувати його на практиці.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Починаючи з основних понять алгебри, таких як змінні, вирази та рівняння, книга поступово переходить до складніших тем, таких як системи рівнянь, функції та графіки.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, приклади та вправи для самостійної роботи. Вправи різного рівня складності дозволяють учням закріпити знання та вміння, а також підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Книга містить багато ілюстрацій та схем, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, авторка використовує доступну мову та пояснює складні теми простими словами, що робить книгу зрозумілою для широкого кола читачів.

Усі матеріали, що містяться в книзі, відповідають державному стандарту освіти та допоможуть учням успішно вивчити алгебру на 8 класі. Книга “Алгебра (8 клас)” Істер – це незамінний посібник для учнів, які хочуть зрозуміти алгебру та отримати високі оцінки.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *