Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра профільний рівень (Мерзляк) 10 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма 2018. Шкільна книга алгебра і початки аналізу для 10 класу, автори: Мерзляк А. Г.,Номіровський Д. А., Полонський В. Б., Якір М. С.

Книга “Алгебра” для 11 класу, написана автором Бевз, є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру на середньому рівні. Книга складається з 12 розділів, які охоплюють всі основні теми алгебри, такі як рівняння, нерівності, функції, логарифми, тригонометрія та інші.

Кожен розділ починається з теоретичного викладу матеріалу, який доповнюється прикладами та ілюстраціями. Після теоретичного викладу, учні можуть перевірити свої знання, виконуючи вправи та завдання, які розміщені в кінці кожного розділу. Вправи та завдання різного рівня складності, що дозволяє учням підвищувати свій рівень знань та навичок.

Книга “Алгебра” містить також корисні додатки, які допоможуть учням зрозуміти матеріал краще. Наприклад, додаток “Таблиці та формули” містить всі необхідні формули та таблиці, які використовуються в алгебрі. Додаток “Геометричні фігури” містить ілюстрації та описи геометричних фігур, що допоможуть учням зрозуміти матеріал краще.

Книга “Алгебра” для 11 класу є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру на середньому рівні. Вона допоможе учням зрозуміти складні математичні концепції та навчити їх застосовувати в практичних завданнях. Книга є чудовим доповненням до уроків та допоможе учням підготуватися до іспитів та ЗНО з алгебри.

Нова програма:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *