Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Кравчук) 9 клас 2017

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник для 9 класу з алгебри, автори: Василь Кравчук, Марія Підручна та Галина Янченко. 2017 рік Нова програма.

Книга Алгебра автора Кравчука призначена для учнів 9 класу та містить в собі весь необхідний матеріал для вивчення алгебри на цьому рівні. Книга складається з 12 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі розглядається тема “”Алгебраїчні вирази””, де учні ознайомлюються з основними поняттями алгебричних виразів, їх складанням та спрощенням. Далі учні вивчають тему “”Рівняння та нерівності””, де детально розглядаються методи розв’язування рівнянь та нерівностей.

У наступних розділах учні вивчають теми “”Системи рівнянь””, “”Функції””, “”Графіки функцій””, “Лінійні функції”, “”Квадратні та ірраціональні функції””, “”Показникові та логарифмічні функції””, “Тригонометричні функції”, “Вектори” та “Матриці”.

Кожен розділ містить в собі теоретичний матеріал, який пояснює основні поняття та методи розв’язування задач, а також вправи для закріплення знань. Вправи поділені на рівні складності, що дозволяє учням поступово підвищувати свій рівень знань та навичок.

Книга “Алгебра” автора Кравчука є незамінним джерелом знань для учнів 9 класу, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти складні математичні поняття та навчитися розв’язувати різноманітні задачі.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *