Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Бевз) 9 клас 2017

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник з алгебри для 9 класів, автори: Бевз Г. П., Бевз В. Г. Книга видана по новій програмі за 2017 рік. Онлайн перегляд з будь якого пристрою.

Книга “Алгебра” для 9 класу, написана автором Бевз, є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Книга містить в собі весь необхідний матеріал для успішного вивчення предмету.

У книзі представлені теоретичні матеріали, які допоможуть учням зрозуміти основні поняття алгебри, а також багато прикладів, які допоможуть закріпити знання. Книга містить багато завдань різної складності, які допоможуть учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Книга “Алгебра” для 9 класу містить в собі такі теми, як: рівняння та нерівності, системи рівнянь, функції, графіки функцій, тригонометрія, логарифми та інші. Кожна тема розглядається детально та зрозуміло, що дозволяє учням легко засвоювати матеріал.

Книга “Алгебра” для 9 класу є незамінним джерелом знань для учнів, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти складні матеріали та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Книга є дуже зручною та легко зрозумілою, що дозволяє учням засвоювати матеріал без особливих зусиль. Рекомендується для використання в школах та для самостійного вивчення.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *