Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карп’юк, Когут) 3 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Англійська мова: підручник для 3 класу (поглиблене вивчення), автори: Карп’юк, Когут. 2011 рік. Завантаження, онлайн перегляд

Книга Англійська мова авторів Карп’юк та Когут призначена для учнів 3 класу, які вивчають англійську мову. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких містить відповідну тему, наприклад, Моя родина, Їжа, Тварини та інші.

Кожен розділ починається з короткого вступу, де відображається тема розділу та мета його вивчення. Далі учні зможуть знайти багато цікавих завдань, які допоможуть їм вивчити нові слова та вирази, а також практикувати свої навички читання, письма та говоріння.

Книга містить багато ілюстрацій та картинок, що допоможуть учням краще зрозуміти матеріал та зберегти інтерес до вивчення англійської мови. Крім того, в кінці кожного розділу є тестові завдання, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до контрольних робіт.

Книга Англійська мова авторів Карп’юк та Когут є чудовим доповненням до шкільної програми з англійської мови та допоможе учням краще зрозуміти та запам’ятати матеріал. Вона стане незамінним помічником для учнів, які хочуть вивчати англійську мову з задоволенням та ефективно.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *