Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Герберт Пухта) 3 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронна версія підручника «Англійська мова» для 3 класу, автори: Герберт Пухта, Гюнтер Гернгрос, Пітер Льюіс-Джонс. 2020 рік

Книга Англійська мова автора Герберта Пухта – це чудовий посібник для школярів 3 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить багато цікавих тем, які допоможуть дітям розширити свій словниковий запас та покращити свої навички англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Наприклад, перший розділ присвячений алфавіту та звукам англійської мови, другий – числам та кольорам, третій – родині та друзям, четвертий – тваринам та їх характеристикам, п’ятий – їжі та напоям, шостий – одязі та аксесуарам, сьомий – погоді та пори року, восьмий – транспорті, дев’ятий – спорті та дозвіллі, а десятий – подорожах та країнах.

Кожен розділ містить вправи та завдання, які допоможуть дітям закріпити отримані знання та навички. Крім того, книга містить ілюстрації та картинки, які допоможуть дітям краще зрозуміти тему.

Книга Англійська мова автора Герберта Пухта – це чудовий посібник для школярів, який допоможе їм покращити свої знання та навички англійської мови. Вона стане незамінним помічником для дітей та вчителів, які працюють над вивченням англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *