Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 3 клас НУШ

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронна версія підручника «Англійська мова» для 3 класу автор Карпюк О. Д. 2020 рік

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів 3 класу Нової української школи. Вона складається з 10 розділів, кожен з яких містить відповідну тему з англійської мови. Книга містить багато ілюстрацій та завдань, які допоможуть учням краще засвоїти матеріал.

У першому розділі учні ознайомляться з алфавітом та вивчатимуть звуки англійської мови. Далі вони дізнаються про кольори, числа, дні тижня та місяці року. У наступних розділах учні вивчатимуть назви тварин, фруктів та овочів, а також назви предметів у класі та вдома.

Книга також містить розділи про родину, одяг, погоду та пори року. Учні дізнаються про те, як правильно вживати займенники, дієслова та прикметники. Крім того, в книзі є розділ про подорожі, де учні вивчатимуть назви країн та міст, а також навчаться складати прості речення про свої подорожі.

Книга Англійська мова автора Карпюка є чудовим доповненням до навчального процесу учнів 3 класу. Вона допоможе дітям краще засвоїти англійську мову та підготуватися до подальшого вивчення мови в наступних класах.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *