Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 3 клас 2013

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник Англійська мова Оксани Карпюк для 3 класу, рік 2013.

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів 3 класу. Вона складається з 10 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі діти ознайомляться з алфавітом та звуками англійської мови. Далі вони вивчатимуть числівники, кольори, дні тижня, місяці та пори року. У наступних розділах діти будуть вчитися утворювати прості речення, вживати основні частини мови (іменник, дієслово, прикметник, займенник), а також вивчатимуть нові слова та вирази для опису людей, тварин, рослин та предметів.

Книга містить багато ілюстрацій та картинок, що допомагають дітям краще засвоювати матеріал. Крім того, в кінці кожного розділу є тестові завдання, які допомагають перевірити рівень засвоєння матеріалу.

Книга Англійська мова автора Карпюка є чудовим посібником для учнів 3 класу, які тільки починають вивчати англійську мову. Вона допоможе дітям засвоїти основні граматичні правила та словниковий запас, а також навчити їх використовувати отримані знання в практичних ситуаціях.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *