Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 6 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Новий підручник Оксана Карпюк Англійська мова для 6 класу 2014 рік. Онлайн перегляд, завантаження

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів 6 класу та містить в собі важливі знання та навички, необхідні для вивчення англійської мови. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі, такі як Моя родина, Шкільне життя, Місто та країна, Їжа та напої та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи на розвиток навичок читання, письма, говоріння та слухання. Книга також містить граматичні правила та вправи на їх закріплення. У книзі є багато ілюстрацій та картинок, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал.

Книга Англійська мова автора Карпюка є дуже корисною для учнів, які тільки починають вивчати англійську мову. Вона допоможе їм засвоїти основні граматичні правила та лексику, необхідну для повсякденного спілкування. Книга також допоможе учням підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Узагалі, книга Англійська мова автора Карпюка є дуже корисною та практичною для учнів 6 класу, які хочуть вивчати англійську мову та розвивати свої навички в цій мові.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *