Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карп’юк) 6 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник з англійської мови для 6 класу, автор Оксана Карпюк. Стара програма, 2006 рік.

Книга Англійська мова автора Карп’юка призначена для учнів 6 класу, які вивчають англійську мову. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких містить відповідну тему. Кожен розділ містить відповідні граматичні правила, словниковий запас та вправи для закріплення знань.

Перший розділ присвячений алфавіту та звукам англійської мови. У другому розділі учні вивчають основні розділові знаки та правила написання слів. Третій розділ присвячений числівникам та датам. У четвертому розділі учні вивчають частини мови та їх вживання.

П’ятий розділ присвячений часам, дієсловам та їх формам. У шостому розділі учні вивчають прикметники та прислівники. Сьомий розділ присвячений займенникам та їх вживанню. Восьмий розділ містить вправи на закріплення знань з граматики.

Дев’ятий розділ присвячений лексиці та словниковому запасу. Учні вивчають нові слова та вживання слів у різних контекстах. Десятий розділ містить тестові завдання для перевірки знань.

Книга Англійська мова автора Карп’юка є добре структурованою та зрозумілою для учнів 6 класу. Вона містить відповідні граматичні правила, словниковий запас та вправи для закріплення знань. Книга допоможе учням покращити свої знання з англійської мови та підготуватися до успішного складання іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *