Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Биркун) 6 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Наша англійська: Підручник для 6 класу (5 рік навчання)

Книга Англійська мова автора Биркун призначена для учнів 6 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням засвоїти основні правила граматики, лексики та фонетики англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з основними правилами вживання артиклів, далі вивчаються часи Present Simple та Present Continuous, Past Simple та Past Continuous, а також Future Simple. У наступних розділах учні вивчають лексику, пов’язану з різними темами, такими як сім’я, школа, спорт, подорожі та інші.

Книга містить велику кількість вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання та вміння. Крім того, у книзі є додаткові матеріали, такі як словники, таблиці та інші корисні матеріали.

Книга Англійська мова автора Биркун є незамінним джерелом знань для учнів 6 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе учням засвоїти основні правила граматики, лексики та фонетики англійської мови та підготуватися до успішного вивчення мови в майбутньому.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *