Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 6 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Підручник Англійська мова, 6 клас для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови (автори: Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.)

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 6 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням засвоїти основні правила граматики, лексики та фонетики англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з основними правилами вимови англійських звуків та навчаться правильно вимовляти слова. У наступних розділах учні дізнаються про частини мови, правила утворення різних часів, а також про основні граматичні конструкції.

Крім того, книга містить велику кількість вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання та вдосконалити свої навички. У кінці книги також є додаткові матеріали, які допоможуть учням підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Книга Англійська мова є дуже корисною для учнів, які тільки починають вивчати англійську мову, а також для тих, хто вже має певний досвід вивчення мови. Вона допоможе учням зрозуміти основні правила граматики та лексики, а також навчитися правильно вимовляти слова. Книга є дуже зрозумілою та доступною для учнів, тому вона стане незамінним помічником у вивченні англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *