Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 5 клас 2022

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник Англійська мова 5 клас Карпюк 2022 рік НУШ. Нова програма, автори: Карпюк О. Д., Карпюк К. Т.. Онлайн перегляд.

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких містить теоретичний матеріал та вправи для закріплення знань.

У першому розділі учні ознайомляться з алфавітом та звуками англійської мови. Далі в книзі розглядаються теми, такі як: привітання, числа, кольори, родина, тварини, їжа, одяг, погода та інші.

Кожен розділ містить вправи різного рівня складності, що дозволяє учням закріплювати отримані знання та розвивати навички аудіювання, читання, говоріння та письма. Крім того, у книзі є додаткові завдання для самостійної роботи, які допоможуть учням поглибити свої знання та вміння.

Книга Англійська мова автора Карпюка має зручний формат та зрозумілий стиль написання, що дозволяє учням легко засвоювати матеріал та отримувати задоволення від вивчення англійської мови. Книга є незамінним джерелом знань для учнів 5 класу та допоможе їм успішно вивчати англійську мову.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *