Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Задорожна) 5 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник Англійська мова 5 клас Задорожна 2022 рік НУШ. Нова програма, автори: Задорожна, Будна, Дацків. 5-й рік навчання .Онлайн перегляд.

Книга Англійська мова автора Задорожної призначена для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням засвоїти основні правила граматики, лексики та фонетики англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з основними правилами вимови англійських звуків та навчаться правильно вимовляти слова. У наступних розділах учні дізнаються про частини мови, правила утворення різних часів, а також про основні граматичні конструкції.

Крім того, книга містить велику кількість вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання та розвинути навички аудіювання, читання, письма та говоріння. Кожен розділ містить також словникову частину, де учні зможуть знайти переклад нових слів та вивчити їх вживання в реченнях.

Книга Англійська мова автора Задорожної є незамінним джерелом знань для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе їм засвоїти основні правила граматики та лексики, розвинути навички аудіювання, читання, письма та говоріння, а також підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *