Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Бродбент) 5 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Електронний підручник Англійська мова 5 клас Бродбент 2022 рік НУШ. Нова програма, авторка Бродбент Лаура. Онлайн перегляд на усіх пристроях

Книга Англійська мова автора Бродбента – це незамінний посібник для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі багато корисної інформації, яка допоможе учням зрозуміти основні правила граматики, лексики та вимови англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні зможуть ознайомитися з алфавітом та вивчити основні звуки англійської мови. Далі учні дізнаються про числівники, займенники, дієслова та інші частини мови.

Книга містить багато вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Крім того, у книзі є розділ з тестами, які допоможуть учням перевірити свої знання та підготуватися до контрольних робіт.

Книга Англійська мова автора Бродбента – це не тільки посібник для учнів, але й джерело корисної інформації для вчителів та батьків. Книга допоможе учням зрозуміти основні правила англійської мови та підготуватися до успішного вивчення мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *