Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 5 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Англійська мова: підручник для 5-го класу (поглиблене вивчення). Книга видана в 2018 році по новій програмі.

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням засвоїти основи англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. У першому розділі учні ознайомляться з алфавітом та звуками англійської мови. Далі в книзі розглядаються теми, такі як числівники, дієслова, прикметники, займенники, прислівники та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи, які допоможуть учням закріпити отримані знання. Крім того, книга містить тексти для читання, які допоможуть учням розвивати навички читання та розуміння тексту.

Книга Англійська мова містить в собі також граматичні таблиці та словники, які допоможуть учням зрозуміти граматичні правила та збагатити свій словниковий запас.

Загалом, книга Англійська мова є важливим джерелом знань для учнів 5 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе їм засвоїти основи мови та розвинути навички читання, письма та мовлення.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *