Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Нелін, Долгова) 11 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Підручник, котрий ви тримаєте в руках є логічним продовженням підручника «Алгебра і початки аналізу» для 10 класу. В цей навчальний рік ви почнете ознайомлення з новою частиною тривалого кур

Книга Алгебра авторів Неліна та Долгової призначена для учнів 11 класу, які вивчають алгебру. Книга містить в собі теоретичний матеріал та багато прикладів, які допоможуть учням зрозуміти складні математичні концепції.

У книзі розглядаються такі теми, як алгебраїчні вирази, рівняння та нерівності, системи рівнянь та нерівностей, функції та їх властивості, тригонометрія, логарифми та експоненти, матриці та визначники, а також числові послідовності та ряди.

Книга містить багато графічних зображень та схем, які допоможуть учням зрозуміти матеріал. Крім того, в книзі є багато вправ та завдань, які допоможуть учням закріпити свої знання та навички.

Книга Алгебра авторів Неліна та Долгової є важливим джерелом інформації для учнів 11 класу, які вивчають алгебру. Вона допоможе учням зрозуміти складні математичні концепції та закріпити свої знання та навички. Книга є необхідною для підготовки до іспитів та заліків з алгебри.

1 частина:

2 частина:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *