Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Мерзляк, Номіровський, Полонський, Якір) 11 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник з алгебри для 11 класу, автори: Мерзляк А. Г.; Номіровський Д. А.; Полонський В. Б.; Якір М. С. Нова програма, 2019 рік.

Книга Алгебра авторів Мерзляка, Номіровського, Полонського та Якіра – це незамінний посібник для учнів 11 класу, які вивчають алгебру. Книга складається з 2-х частин: теоретичної та практичної.

У теоретичній частині книги автори детально розглядають основні поняття алгебри, такі як числа, знаки операцій, рівняння, нерівності, системи рівнянь та нерівностей, функції, графіки функцій, логарифми та інші. Кожне поняття пояснюється з використанням прикладів та ілюстрацій, що допомагає учням краще зрозуміти матеріал.

У практичній частині книги учні зможуть знайти багато різноманітних завдань та вправ, які допоможуть закріпити знання та навички, отримані в теоретичній частині. Завдання різного рівня складності, що дозволяє кожному учневі знайти відповідний рівень виклику.

Книга Алгебра авторів Мерзляка, Номіровського, Полонського та Якіра – це не просто підручник, а справжній довідник для учнів, який допоможе їм зрозуміти складні математичні поняття та навчитися застосовувати їх на практиці. Книга є незамінним джерелом знань для учнів, які готуються до ЗНО та вступу до вищих навчальних закладі.

1 частина:

2 частина:

Cтара програма:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *