Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Алгебра (Істер, Єргіна) 11 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Нова програма, 2019 рік. Електронний підручник з алгебри для 11 класів, автори: Істер О.С. та Єргіна О.В.

Книга “Алгебра” автора Істер Єргіна призначена для учнів 11 класу та містить в собі важливі математичні знання, які необхідні для успішного вивчення алгебри. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі.

У першому розділі автор розглядає основні поняття алгебри, такі як числа, знаки операцій, вирази та рівняння. Далі в книзі розглядаються теми, такі як функції, графіки, системи рівнянь та нерівностей, тригонометрія, логарифми та інші.

Кожен розділ містить теоретичний матеріал, приклади та вправи для закріплення знань. Вправи різного рівня складності допоможуть учням зрозуміти матеріал та підготуватися до контрольних робіт та іспитів.

Книга містить багато ілюстрацій та графіків, що допомагають учням краще зрозуміти матеріал та зробити вивчення більш цікавим та зрозумілим.

Автор Істер Єргіна є відомим вченим та педагогом, який має багатий досвід викладання математики. Її книга “Алгебра” є незамінним джерелом знань для учнів 11 класу та допоможе їм успішно вивчити алгебру та підготуватися до важливих іспитів.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *