Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карпюк) 2 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

НУШ, 2019 рік. Шкільна книга з англійської мови для 2 класу, автор Оксана Карпюк. Підручник за новою програмою.

Книга Англійська мова автора Карпюка призначена для учнів другого класу. Вона складається з 10 уроків, кожен з яких містить відповідну тему та вправи для закріплення матеріалу.

У першому уроці діти ознайомляться з алфавітом та вивчать звуки, які відповідають кожній літері. Далі вони навчаться привітатися та прощатися, вживати прості слова та фрази для опису предметів та тварин.

Уроки 3-5 присвячені вивченню чисел, кольорів та назв днів тижня. Діти також навчаться запитувати та відповідати на прості питання, вживати займенники та дієслова у Present Simple.

Уроки 6-8 охоплюють теми про сім’ю, їжу та одяг. Діти навчаться вживати займенники у множині, вживати артиклі a/an та the, а також вживати дієслова у Present Continuous.

Уроки 9-10 присвячені вивченню простих речень та розумінню простих текстів. Діти навчаться вживати дієслова у Past Simple та вживати заперечення та запитання у цьому часі.

Книга містить багато ілюстрацій та вправ, які допоможуть дітям закріпити матеріал та розвинути навички аудіювання та говоріння. Крім того, в кінці книги є додаткові завдання для самостійної роботи та вправи для перевірки знань. Книга Англійська мова автора Карпюка є чудовим посібником для початкового вивчення англійської мови.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *