Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 2 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Англійська мова: підручник для 2 класу (поглиблене вивчення)

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів другого класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі багато цікавих та зрозумілих завдань, які допоможуть дітям засвоїти англійську мову.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Наприклад, у першому розділі діти вивчають алфавіт та звуки англійської мови, у другому – кольори та числа, у третьому – родину та тварин, у четвертому – їжу та напої, у п’ятому – одяг та аксесуари, у шостому – погода та пори року, у сьомому – транспорт, у восьмому – спорт та дозвілля, у дев’ятому – школу та уроки, а у десятому – країни та міста.

Кожен розділ містить в собі вправи на вивчення нових слів, граматики та вимови. Діти зможуть вчитися правильно вимовляти слова, складати прості речення та розуміти англійську мову.

Книга також містить в собі ігри та завдання, які допоможуть дітям засвоїти матеріал більш ефективно та з цікавістю. Наприклад, діти зможуть складати слова з літер, розгадувати загадки, грати в ігри на запам’ятовування слів та багато іншого.

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича – це чудовий посібник для учнів другого класу, який допоможе їм засвоїти англійську мову з цікавістю та легкістю.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *