Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карп’юк) 11 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

English 11 – Oksana Karpyuk. Електронний підручник з англійської мови для 11 класу, автор Оксана Карпюк. Нова програма, 2019 рік.

Книга Англійська мова автора Карп’юка призначена для учнів 11 класу та містить в собі все необхідне для вивчення англійської мови на високому рівні. Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі, такі як Людина, Подорожі, Культура, Наука та техніка та інші.

Кожен розділ містить в собі вправи на граматику, лексику та читання, які допоможуть учням покращити свої знання англійської мови. Крім того, книга містить інформацію про країни, де англійська мова є офіційною, та про культуру та традиції цих країн.

Книга має чітку структуру та легко читається, що дозволяє учням швидко засвоювати нові знання та використовувати їх у практиці. Крім того, книга містить в собі велику кількість ілюстрацій та картинок, що допомагає учням краще зрозуміти матеріал.

Загалом, книга Англійська мова автора Карп’юка є відмінним джерелом знань для учнів 11 класу, які бажають покращити свої знання англійської мови та підготуватися до ЗНО з цього предмету.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *