Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Калініна, Самойлюкевич) 11 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Шкільний підручник з англійської мови для 11-го класу, автори: Калініна Л.В. і Самойлюкевич І.В. Книга видана в 2019 році. Нова програма.
Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича призначена для учнів 11 класу, які вивчають англійську мову. Книга містить в собі велику кількість матеріалу, який допоможе учням покращити свої знання англійської мови.

Книга складається з 10 розділів, кожен з яких присвячений певній темі. Перший розділ містить основні правила граматики англійської мови, такі як часи, дієслова, прикметники та інші. Другий розділ присвячений лексиці, в якому учні зможуть поповнити свій словниковий запас.

Третій розділ містить в собі вправи на читання та розуміння текстів, а четвертий – на письмо. П’ятий розділ присвячений аудіюванню, де учні зможуть покращити свої навички розуміння англійської мови на слух.

Шостий розділ містить в собі вправи на вимову, де учні зможуть покращити свою вимову англійських звуків. Сьомий розділ присвячений граматичним вправам, де учні зможуть закріпити свої знання граматики.

Восьмий розділ містить в собі вправи на переклад з англійської на українську та навпаки. Дев’ятий розділ присвячений культурі та традиціям англомовних країн. Десятий розділ містить тести, які допоможуть учням перевірити свої знання.

Книга Англійська мова авторів Калініної та Самойлюкевича є незамінним джерелом знань для учнів 11 класу, які вивчають англійську мову. Вона допоможе учням покращити свої навички англійської мови та підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання.

1 частина:

2 частина:

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *