Відправивши
Линкануть
Вотсапнуть
Запинить

Англійська мова (Карп’юк) 1 клас

Будь ласка оцініть підручник!
[Total: 0 Average: 0]

Підручник призначений для учнів 1 класу початкової школи та підготовлено відповідно до вимог програми з англійської мови. У ньому найбільш ґрунтовно представлені теми, що розглядаються в 1 к

Книга Англійська мова автора Карп’юка призначена для учнів 1 класу, які вивчають англійську мову. Книга складається з 10 уроків, кожен з яких містить відповідну тему та вправи для закріплення матеріалу.

У першому уроці учні ознайомляться з алфавітом та вивчатимуть звуки, які відповідають кожній літері. Далі уроки будуть присвячені вивченню чисел, кольорів, тварин, фруктів та овочів, а також родинних стосунків та предметів у класі.

Книга містить багато ілюстрацій та картинок, що допоможуть учням краще зрозуміти матеріал. Крім того, в книзі є велика кількість вправ, які допоможуть закріпити знання та вивчити нові слова та фрази.

Книга Англійська мова автора Карп’юка є чудовим посібником для початківців, які тільки починають вивчати англійську мову. Вона допоможе учням зрозуміти основні правила та вивчити необхідний словниковий запас для подальшого вивчення мови. Книга є легкою та зрозумілою для дітей, що робить її ідеальним вибором для школярів 1 класу.

Оставить ответ

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *